Kurumsal | Bebeler Sarayı

Tek Kazancımız Güveniniz

Bebe sektöründe birçok yeniliğe öncülük eden Bebeler Sarayı, 1991 yılında imalat - toptan - perakende olarak ticaret hayatına merhaba demiştir.

Bebeler Sarayı 0-3 yaş grubunda ürün ve markalarda çeşitlilik, A'dan Z'ye bebeğin bütün ihtiyaçlarını bulundurmaktadır.Firmamız dünyadaki yenilikler ve gelişmelerin ışığında ürün yelpazesini her geçen gün yenilemekte ve genişletmektedir.

Yeni mağaza açan bir firmanın bütün ihtiyaçlarını mağazamızda yer alan zengin ürün çeşidiyle, perakende tecrübemizi kullanarak en kaliteli ürünleri, kısa zamanda temin edebilir.

Firmamız kendi koleksiyonlarını, kendi tasarım ve ürün geliştirme ekibi ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca müşterilerimizin kendine özgü üretim ve taleplerine de yetişmiş tasarım ekibimizden gelen gücümüzle hızlı ve etkin alternatifler üretebilecek hale gelinmiştir.CAD çalışmaları ile müşterilerimize istedikleri renk, desen ve baskı çalışmalarınıda hızlıca iletme ve onayları akabinde OEM bazda üretim yapma imkanımız vardır.

Firmamız pek çok üründe "OEKO-TEX" ve "GOTS" belgelerine sahip kumaşlarla üretim gerçekleştirebilmektedir. Sağlık, estetik, kalite, güven, istikrar, rahatlık, modaya uyum ve çeşitlilik müşterilerimizin bizi seçmesindeki en önemli ayrıcalıklarımızdır.

Bebeler Sarayı olarak siz değerli müşterilerimize, keyifli ve mutlu bir yaşam diliyoruz.

Foto Galeri